Zářijová soutěž

Publikované dne 26. září 2022

Podzim už je v plném proudu. Proč si ho nezpříjemnit naší soutěží o sladké ceny? Jak se zapojit? Je to jednoduché. Napište nám do komentářů pod tento příspěvek, jaké jsou vaše nejoblíbenější podzimní aktivity! 5 z vás vylosujeme a odměníme naším Sedita boxem plným dobrot! Soutěž běží od 26. 9. do 2. 10. 2022. Výherce vylosujeme v pondělí 3. 10. Držíme palce!

Soutěž 

 

Komentáře (28)

 1. Lenka Marušáková

  K podzimu u nás doma patří podzimní věnec, pouštění draků, sbírání kaštanů a ořechů, z dýně raději polévku než strašáka

  Odpovědět
 2. Svetlana Pagacova

  Miluji s detmi delat dyne jako strasaky. A pak poustet draka,kdyz je krasne slunecno a fouka vitr. Miluje e podzimni barvy listi a prijemne teplo 🙂

  Odpovědět
 3. Miroslava Psotková

  Krásný den já podzim miluju hodně, protože můžu chodit na houby, šipky, jablíčka, ořechy, kaštany a tvoříme z dýní ozdoby. Krásné barvy mě lákají na procházky. Sušíme šipky na čaj a jablíčka na mlsání. A dobroty od SEDITY mám v batohu .

  Odpovědět
 4. Petra

  Ráda zbieram faře ne listy ZO stromové. Ráda sa prechadzam po lese ked mění farbu zbieram gastani. A pozorujeme přírodu ako sa chystá na zimu. Je to krásné období.

  Odpovědět
 5. Eva

  Miluji podzim plný barev, takže se s dětmi snažíme být co nejvíce venku, chodíme na výlety, pouštíme draka, sbíráme houby a  různé listy a plody, ze kterých pak vytváříme doma různé obrázky a drobné dekorace, odměnou nám je útulně vyzdobený byt.  Když přijde podzim, tak je konečně čas na podvečerní společenské hry s dětmi, hrajeme deskové i kartové hry. Když pak děti jsou spát, těším se, že se naložím do vany a pak si zapálím vonnou svíčku a pod dekou si budu číst knihy. 

  Odpovědět
 6. Jana Polenková

  Tak my s dcerkou neustale tvorime z listi, kastanu, zaludu. Strasne rady se prochazime v lehkem desti a sbirame houby. Rady vydlabavame dyne.draky nepoustime- to nam nejde, ale i tak si proste podzim uzivame, kdyz nam je zima, tak zalezeme pod deku a cteme si a smejeme se, proste si delame pohodicku

  Odpovědět
 7. Petra

  Podzim je u nás ve znamení výletů,návštev kaváren s horkou čokoládou,četbou knih na balkónu(to jen já zachumlaná v kožešině a dcery radši v pokojíčku pod peřinou),vaření podzimních dezertů(jablkové a hruškové koláče,dýňové sirupy)a holčičí víkendy zkrášlování(masky).

  Odpovědět
 8. Denisa

  Podzim miluji,moc ráda navštěvují lesy,kochám se tou krásou, nádhernými barvami,kdy jedna střídá druhou. Uklidňujici balzám na psychiku i fyziku.
  Moc ráda sbírám houby, baví mě je hledat v každém zákoutí. Cítím u sebe tu dětskou krásnou radost z nalezení hub.

  Odpovědět
 9. Ester Manoušková

  Miluji procházky lesem spojené s houbařením, pouštění draka s dětmi, pečení buřtíků na ohni, trhání podzimních plodů a tvoření z nich.

  Odpovědět
 10. Jana

  Krásné čas na sbírání brambor , kaštanů, žaludů, listí ,nebo si hrajeme v listí . Se synem vyrábíme z kaštanů a žaludů zvířata,nebo je odnesem do lesa do krmelcem. Z listí děláme věnce,malejeme na ně a máme z toho všeho radost.

  Odpovědět
 11. Lucie

  Mám podzim spjatý se začátkem školního roku. Většinou si pořídím nový blok a krásnou tužku a píšu si výpisky 🙂

  Odpovědět
 12. Jarka

  Miluji běhání, zvlášť teď na podzim. Snažím se každý den, pokud tedy neprší. Jinak cvičím podle videí na YouTube. Mám už své oblíbené cvičitelky. Jinak jako rodina rádi chodíme do lesa na houby. Letos je jich hlavně teď na podzim hodně.

  Odpovědět
 13. Ivana Malasková

  Naše podzimní aktivity – tvoření z listů stromů (obrázky a dekorace), potom z kaštanů, šípků…vyrábíme zvířátka, dinosaury aj. Nesmí samozřejmě chybět i pouštění draků :-).

  Odpovědět
 14. Pavla Srpová

  Mé nejoblíbenější podzimní aktivity by se daly rozdělit na kategorie „před dítětem“ a „po dítěti“. Než jsem se stala mámou malé cácorky, tak jsem se vždy nejraději na zahradě zabalila do deky a četla si knížku. Pravidelně jsem však rychle svůj zrak odklonila od písmen k barevné paletě na stromech. Od té doby, co mám dítě, tak stále ráda čtu pod dekou, u toho piji svůj oblíbený čaj, ale nejraději sbírám kaštany, barevné listí, ze kterých tvoříme. Shrnuto, podtrženo – mých 5 nejoblíbenějších podzimních aktivit – čtení pod dekou, pozorování barevných stromů, sbírání kaštanů, podzimní tvoření a pití dýňového latté 🙂

  Odpovědět
  • Sedita Rodinné

   Dobrý den Pavlo, gratulujeme ke sladké výhře! Podrobnosti jsme vám zaslali do e-mailu. Krásný den, Vaše Sedita rodinné.

   Odpovědět
 15. Anna Janecká

  Ještě chvíli se pokochat krásou rozkvetlých letniček. Projít se zahradou, vidět stromy, jak se pomalu ukládají k zimnímu spánku. Hmyz, který pomalu zalézá do děr. A pak nádherná příroda, která září všemi barvami, než ji zničí mráz. Stačí jen otevřít oči a dívat se na tu nádheru. Vše je moc hezké – lesy, louky, pole.

  Odpovědět
  • Sylvie

   Naše nejoblíbenější podzimní aktivita jsou společné procházky podzimní krajinnou, listí zbarvené do červených, zlatých a oranžových tónu. Podzim je kouzelné období.

   Odpovědět
  • Lenka Hladíková

   Moji nejoblíbenější podzimní aktivitou jsou procházky, krásně zbarvenou přírodou, pouštění draka, sbírání kaštanků a z nich vytváření zvířátek a dekorací a v neposlední řadě také hraní společenských her s rodinou v pohodlí domova, protože se vždy společně nasmějeme ❤️.

   Odpovědět
 16. Václav

  Nejoblíbenějšími podzimními aktivitami, které mě baví a mám rád, patří rybaření, posezení u vody, v přírodě. V této době je i dobrá úroda hub a když se ví a zná, kam se vydat, do známých míst, vždy je úspěch. V tomto podzimním čase, se kochám přírodou, vycházkami do okolí, pozorováním života v přírodě.
  Zajímavé výlety, návštěvy hradů a zámků, ale i pořádaných poutí v okolí, výstav.

  Odpovědět
 17. Ivana

  Najradšej mám prípravu záhrady na zimu – zber orechov, hrabanie lístia… A potom samozrejme prechádzky farebným lístím 🙂

  Odpovědět
 18. Eva Hronová

  Ráda jezdím na chatu, tam pracuji při zazimování zahrady, děláme s partou turistickè výlety po okolí, jezdîme do Rakouska nakupovat, chodíme do kina a do divadla

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *